قهرمانیجهان: حریف ایران در یکچهارم نهایی معلوم شد
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۸۴۱۵۵۲۸
به گزارش "ورزش سه"، مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر 19 سال جهان امروز با هشت دیدار در سن خوآن آرژانتین پیگیری شد.
در این روز، تیمهای مصر، ایران، بلژیک، فرانسه، بلغارستان، آمریکا، ایتالیا و کرهجنوبی به جمع هشت تیم برتر صعود کردند و دیگر تیمها باید برای تعیین ردهبندی نهم تا شانزدهم به مصاف هم بروند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
سه تیم ایران، کرهجنوبی و بلغارستان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقهای سخت برابر حریف داشته و در جدالهایی پنج سته موفق به شکست حریف شدند. آرژانتین که میزبان این دوره از مسابقات بود در یکی از همین جدالها مغلوب کرهجنوبی شد و از صعود به مرحله بعد بازماند.
نتایج کامل نخستین روز از مرحله حذفی به شرح زیر است:
هند 3 – شیلی صفر (27 بر 25، 25 بر 16 و 25 بر 17)
کاستاریکا 3 – نیجریه صفر (25 بر صفر، 25 بر صفر و 25 بر صفر)
مصر 3 – کلمبیا یک (25 بر 21، 20 بر 25، 25 بر 16 و 30 بر 28)
بلژیک 3 – اسلوونی یک (25 بر 18، 26 بر 28، 31 بر 29 و 25 بر 22)
ایران 3 – صربستان 2 (11 بر 25، 25 بر 19، 24 بر 26، 25 بر 18 و 15 بر 12)
فرانسه 3 – مکزیک صفر (25 بر 19، 25 بر 15 و 25 بر 13)
بلغارستان 3 – برزیل 2 (25 بر 17، 19 بر 25، 23 بر 25، 25 بر 14 و 15 بر 9)
آمریکا 3 – پورتوریکو صفر (28 بر 26، 25 بر 17 و 25 بر 17)
ایتالیا 3 – ژاپن صفر (25 بر 20، 25 بر 12 و 25 بر 23)
کرهجنوبی 3 – آرژانتین 2 (17 بر 25، 25 بر 21، 25 بر 20، 17 بر 25 و 15 بر 9)
برنامه دومین روز از مرحله پلیآف مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان(به وقت تهران) به شرح زیر است:
چهارشنبه 18 مرداد
هند – نیجریه (که به دلیل انصراف نیجریه برگزار نمیشود)
کاستاریکا – شیلی ساعت 15:30
آمریکا – بلغارستان ساعت 17:30
پورتوریکو – برزیل ساعت 18:30
فرانسه – مصر 20:30
مکزیک – کلمبیا 21:30
پنجشنبه 19 مرداد
صربستان – اسلوونی، ایران – بلژیک 30 دقیقه بامداد
ژاپن – آرژانتین، ایتالیا – کرهجنوبی ساعت 3:30 بامداد
منبع: ورزش 3
کلیدواژه: تیم والیبال نوجوانان کره جنوبی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۸۴۱۵۵۲۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
تاریخ برگزاری مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی روز دوشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش مشرق، مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران برگزار شد و تیمهای صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات مشخص شدند.
قرعهکشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی، دوشنبه برگزار میشود تا تیمها حریفان خود را بشناسند.
سپاهان اصفهان، چادرملوی اردکان، مس رفسنجان، تراکتور تبریز، گلگهر سیرجان، هوادار تهران، آلومینیوم اراک و ملوان انزلی هشت تیم راه یافته به این مرحله هستند.
مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت برگزار خواهد شد.